E-book "Jak (ne)otravit kočku"

🐈‍⬛ Chraňte své mazlíčky: Odhalte skrytá nebezpečí ve Vaší domácnosti! 🐈‍⬛

Představujeme Vám e-book, který může zachránit život Vaší kočky! "Jak (ne)otrávit kočku" je nezbytnou příručkou pro každého milovníka koček, který chce zajistit, aby jeho domov byl pro jeho čtyřnohého přítele bezpečný a zdravý .

🌟 Proč byste si měli tento e-book pořídit? 🌟

Naše kočky jsou členy rodiny, ale bohužel, náš každodenní život a předměty v domácnosti mohou představovat vážná nebezpečí pro jejich zdraví. Tento e-book Vám přináší podrobný návod, jak identifikovat a eliminovat tato rizika.

Mnoho lidí netuší kolik produktů, které běžně používáme, ohrožuje kočičí zdraví. Jako majitel/ka tak citlivého žvířete jako je kočka byste měl/a vědět, co vše může být pro kočku toxické a samozřejmě se snažit svou kočku nevystavovat zbytečnému riziku a zbytečnému kontaktu s toxickými látkami.

Kočky jsou na některé věci citlivější než například psi nebo my, lidé. Tato citlivost má biologický důvod a vše souvisí s jejich systémem detoxikace těla. Pokud o tom chcete zjistit více, tak je tento e-book právě pro Vás. 

V e-booku prozkoumáme 6 potenciálních zdrojů toxických látek:

 • Nebezpečí kočičího steliva
  Ne všechna steliva jsou pro kočky bezpečná. Naučíte se, jak vybírat taková, která neobsahují toxické látky, a jak správně zacházet se stelivem, aby se minimalizovalo riziko zdravotních problémů.
 • Osvěžovače vzduchu a svíčky
  Aromatické svíčky a osvěžovače vzduchu mohou obsahovat škodlivé chemikálie. Dozvíte se, jaké složky jsou pro kočky nebezpečné a jaké alternativy můžete použít, aby Váš domov voněl příjemně, aniž byste ohrozili zdraví své kočky.
 • Čistící a prací prostředky
  Běžné čistící prostředky mohou být smrtelně jedovaté. Ukážeme Vám, jaké chemikálie jsou nejvíce škodlivé a jak vybrat bezpečné produkty, které efektivně čistí, ale zároveň chrání vaše mazlíčky.
 • Starý čalouněný nábytek a matrace
  Starý nábytek a matrace mohou skrývat plísně a roztoče, které mohou vyvolat alergické reakce. A nejen to! Chcete o tom vědět více? Dopodrobna to probereme v e-booku "Jak (ne)otrávit kočku".
 • Parabeny v krmivu
  Parabeny se často přidávají do kočičího krmiva jako konzervanty, ale mohou mít negativní dopady na zdraví vaší kočky. Zjistíte, jak vybírat krmivo, které je skutečně zdravé a bezpečné.
 • Nikotin
  Nikotin je pro kočky extrémně toxický. Tento e-book Vás provede riziky spojenými s kouřením a užíváním nikotinových výrobků ve Vaší domácnosti a nabídne vám praktické rady, jak chránit vaši kočku před náhodným požitím nebo expozicí.
Kéž bych tento ebook měla, když jsem si pořídila první kočku! Než jsem si ji přivezla domů věnovala jsem opravdu hodně času prohledáváním internetu a zjišťováním co by kočce mohlo vadit či ublížit. Tady jsou informace komplet v přehledné a čtivé podobě. Velmi si cením toho, že autorky upozorňují co škodí a máme se tomu vyvarovat a doporučují i radí, ale současně sami přiznávají, že zcela nezávadnou a dokonalou domácnost nemá nikdo z nás …. Po přečtení nebudete tedy vyděšení a ve stresu ze svojí nedokonalosti a nedostatečné péče o své milované plyšáčky, jen si možná uvědomíte, že koupě nové pohovky je fakt dobrý nápad. Připomnělo mi to „hlášku“ jedné mojí skvělé kamarádky na podobné téma…. Přečetla si rozhovor s jednou dámou z řad českých celebrit, lehce se ušklíbla (celá kočka Šklíba) a prohlásila: „Další dokonalá matka, to já nikdy nebudu“.
Helena Hačníková majitelka Tazíka, Edy a Elizabetky, Hrušovany u Brna

Aby jsme Vám udělaly radost, přídaly jsme dvě bonusové kapitoly:

 • Bonusová kapitola 1
  Příznaky otravy u kočky.
 • Bonusová kapitola 2
  Jak se má postupovat v případě otravy u kočky.

E-book je v elektronické podobě, to znamená, že je ve formátu .PDF a má 46 stránek. 

Nečekejte, až bude pozdě. Investujte do bezpečí a zdraví Vaší kočky ještě dnes. Stáhněte si e-book "Jak (ne)otrávit kočku" a začněte přetvářet svůj domov v bezpečné útočiště pro Vaši kočičí společnici. Vaše kočka Vám za to poděkuje!

Součástí e-booku je náš tradiční Tahák.
Užijte si e-book a napište nám, jak se Vám libíl!

Objednávka e-booku Jak (ne)otravit kočku