E-book "Jak (ne)otravit kočku"

Mnoho lidí netuší kolik produktů, které běžně používáme, ohrožuje kočičí a někdy i naše zdraví. Jako majitel tak citlivého žvířete jako je kočka byste měl vědět, co vše může být pro kočku toxické a samozřejmě se snažit svou kočku nevystavovat zbytečnému riziku a zbytečnému kontaktu s toxickými látkami.

Kočky jsou na některé věci citlivější než například psi nebo my, lidé. Tato citlivost má biologický důvod a vše souvisí s jejich systémem detoxikace těla. Pokud o tom chcete zjistit více, tak je tento e-book právě pro vás. 

E-book je v elektronické podobě, to znamená, že je ve formátu .PDF a má 40 stránek. 

Součástí e-booku je náš tradiční Tahák.

Užijte si e-book a napište nám, jak se vám libíl!

V e-booku prozkoumáme 6 potenciálních zdrojů toxických látek:

  • Nebezpečí kočkolitu
  • Osvěžovače vzduchu a svíčky
  • Čistící a prací prostředky
  • Starý čalouněný nábytek a matrace
  • Parabeny v krmivu
  • Nikotin

Aby jsme vám udělaly radost, přídaly jsme dvě bonusové kapitoly:

Bonusová kapitola 1 – Příznaky otravy u kočky

Bonusová kapitola 2 – Jak se má postupovat v případě otravy

 

Kéž bych tento ebook měla, když jsem si pořídila první kočku! Než jsem si ji přivezla domů věnovala jsem opravdu hodně času prohledáváním internetu a zjišťováním co by kočce mohlo vadit či ublížit. Tady jsou informace komplet v přehledné a čtivé podobě. Velmi si cením toho, že autorky upozorňují co škodí a máme se tomu vyvarovat a doporučují i radí, ale současně sami přiznávají, že zcela nezávadnou a dokonalou domácnost nemá nikdo z nás …. Po přečtení nebudete tedy vyděšení a ve stresu ze svojí nedokonalosti a nedostatečné péče o své milované plyšáčky, jen si možná uvědomíte, že koupě nové pohovky je fakt dobrý nápad. Připomnělo mi to „hlášku“ jedné mojí skvělé kamarádky na podobné téma…. Přečetla si rozhovor s jednou dámou z řad českých celebrit, lehce se ušklíbla (celá kočka Šklíba) a prohlásila: „Další dokonalá matka, to já nikdy nebudu“.
Helena Hačníková majitelka Tazíka, Edy a Elizabetky, Hrušovany u Brna

Objednávka e-booku Jak (ne)otravit kočku