E-book "Moje první kotě/kočka"

Chystáte se pořídit si kočku? A přemýšlíte, zda máte vše nachystané? Máte obavy abyste na něco nezapomněli? Nebo už jste kočičáka donesli domů a teď přemýšlíte, zda má všechno, aby byl šťastný a spokojený? Existuje 6 základních věcí, které vaše kočka potřebuje a v tomto e-booku je všechny popíšime a vysvětlíme.

Protože už mnoho let chováme kočky a s každým vrhem koťat připravujeme tzv. "Návod na koťata" a také proto, že jsme již napsaly texty k on-line kurzům pro chovatele a majitele koček, tak jsme se rozhodly napsat i pro vás pro všechny návod na to, co potřebujete vědět a přípravit  ještě před tím, než si domů donesete kotě či kočku. 

E-book je v elektronické podobě, to znamená, že je ve formátu .PDF a má 57 stránek. Obsahuje zajimavé a užitečné informace pro majitele kočky a každá z kapitol má testy.

Testy jsme vymyslely proto, aby jste si užili e-book i hravou formou a také abyste si mohli zopakovat to, co jste se v každé kapitole dozvědeli.

Součástí e-booku jsou i Taháky a také nákupní seznam.

Užijte si e-book a napište nám, jak se vám libíl!

 V e-booku prozkoumáme 6 základních večí, které kočka potřebuje:

  • Kočičí záchod
  • Misky
  • Krmení
  • Pelechy, skrýše, škrabací a šplhací pomůcky. Přepravka.
  • Hračky
  • Nebezpečné věci v bytě/domě

Aby jsme vám udělaly radost, přídaly jsme dvě bonusové kapitoly:

Bonusová kapitola 1 – Veterinář

Bonusová kapitola 2 – Lékárnička

S „venkovními“ kočkami jsem vyrůstala odmala a už šestnáct let s nimi žiji v bytě, takže ebook „Moje první kotě“ není přímo určen pro mě. Ale i přes letité zkušenosti a letitý sběr informací o plyšových kožíšcích jsem se dozvěděla věci, o nichž jsem neměla tušení. Pravda doma mám výjimky potvrzující pravidlo. Kočky zásadně nesnáší jíst s další kočkou …., ano jednu takovou mám, ale taky mám dvě další, které naopak zásadně papají spolu, jakoby jim samotným nechutnalo. „Moje první kotě“ je napsané velmi čitelně a mile, nenásilně vysvětlí nutné základy pro začátek a nezahltí Vás - neodradí přemírou odborných slov a pouček. Podle mého je dost podstatné i to, že budoucí majitel kočky není nabádán k nákupu nesmyslného množství vybavení, které nevyužije, doporučena je koupě nutného a na zbytek si majitel přijde časem sám nebo mu bude napovězeno jeho plyšovými šéfy. Autorky Vás od chovu neodradí, naopak Vás ujistí, že když dodržíte základní pravidla, není se čeho bát. Za mě není nad plyšový kožíšek v posteli, na klíně nebo kdekoli si usmyslí.
Helena Hačníkovámajitelka Tazíka, Edy a Elizabetky, Hrušovany u Brna

Objednávka e-booku Moje první kotě/kočka