E-book zdarma:
Co byste měli vědět o výživě koček

Zjistíte více o své kočce! Získejte přístup k jejímu srdci a jejímu žaludku 🙂 Objevte tajemství, co vaši kočku učiní šťastnou. Naučte se lépe krmit vaši kočku, vaše kočka bude zdravější a mnohem spokojenější – a to přece stojí za to!

V e-booku se dozvíte:

  • co je kočka za zvíře
  • co je pro kočku přirozená strava
  • získáte přehled o základních výživových potřebách koček
  • zjistíte proč je zdravá strava tak důležitá
  • mokré krmivo vs suché krmivo
  • dostanete praktická doporučení, co zařadit do kočičího jídelníčku

E-book má 17 stran ve formátu .PDF, je ke stážení zdarma.

Co říkají čtenáři?

Elektronická kniha Co byste měli vědět o výživě koček, autorky Ally Zacharové, je jednoduše skvělá - výstižně, stručně a přehledně shrnuje zásadní informace o výživě koček. Grafická úprava včetně fotodokumentace je také krásná. A praktická doporučení, co zařadit na kočičí jídelníček, jsou k nezaplacení. Velice děkuji a přeji knize, a hlavně všem kočičkám, spoustu nadšených čtenářů, kteří obohaceni informacemi z této knihy, zlepší život a stravu svých kočičích miláčků.
Edita TakácsováChovatelka, CHS Blue Lime Cats, https://bluelime.webnode.cz/
Ebook je za mě fakt super. Je napsaný jednoduše, aby to pochopil každý, žádná zbytečná odborná terminologie. Vzbuzuje ve mě potřebu přečíst i druhý ebook o výživě syrovým krmivem. Doporučila bych ho přečíst i starším ročníkům, kteří pro své (venkovní) kočky koupí v dobré víře granule v supermarketu. Skvělá práce! 😊
Blanka Kořínková Majitelka kočičáků Fridrišky a Adolfa
e-Book Co byste měli vědět o výživě koček jsem přečetla jedním dechem a už se chystám na změny u nás doma 🙂 Upřímně můžu říct, že bych byla velmi ráda, aby tato knížečka, která shrnuje nádherným a přehledným způsobem základní výživové potřeby koček, byla přečtena každým majitelem a zvláště chovatelem kočičáků. Vím, že všichni své kočičí kamarády zbožňujeme a říkáme, že bychom pro ně udělali cokoli, ale někdy, ovlivněni marketingovými strategiemi různých výrobců, nevíme co je vlastně správné a kočky nám to samy neřeknou. Alli, děkuji, že jsi to v tomto případě řekla za ně! A lidičky, čtěte, vzdělávejte se, je to ta nejlepší cesta jak prospět vašim pokládkům! Přeji této publikaci mnoho nadšených čtenářů a čtenářům mnoho dalších publikací z pera Ally Zacharové.
Hana Müllerová Cattery Neva Brilliance, CZ http://www.nevabrilliance.com IG: @Dumas_family_story
Kdo má rád své mazlíčky, zejména pak kočičky, jistě mi za pravdu dá, že pro ně vše udělá. Nebudeme jen tak sedět, kdo chce o výživě vědět, přečte eBook-je to pravé, aby kočky byly zdravé. Skladba stravy důležitá, potom bude kočka hbitá. Vyváženost je potřebná, aby byla spokojená. Další skvělé rady dala chovatelka koček Alla. Děkuji Ti Ali za vše, vysmátá kočka je naše.
Anna KrajíčkováBásnířka a majitelka britské kočky Nelly
Dostala se mi do rukou povinná četba pro každého milovníka koček! Jasně, srozumitelně a přehledně sepsaná spousta naprosto zásadních informací, o kterých jsem doteď neměla ani tušení. Kvalitní strava je základ prevence, to platí pro člověka i zvířata. Naivně jsem si myslela, že naše kočky to nejlepší dostávají, ale e-book mne vyvedl z omylu. Hned zítra čeká naše kočičky změna jídelníčku. Díky za inspiraci, Allo!
Sylva K.farmaceut a majitelka kočičáků Emy a Mii, www.sylvakrepelova.cz
Pro milovníky koček je tento eBook skvělým pomocníkem. Sama jsem občas tápala, jak nejlépe krmit své dvě chlupaté ratolesti a v záplavě komerčních krmiv je někdy složité se vyznat. Je samozřejmé, že tou nejpřirozenější stravou pro kočky je maso. V eBooku jsou krásně vysvětleny oba pohledy jak suchého, tak mokrého krmiva. Tento eBook doporučuji přečíst všem milovníkům koček, kterým záleží na zdraví jejich mazlíčků a chtějí ke krmit kvalitně
Vlaďka Zítková Majitelka ragdollích zbojníků Samuele a Lumpika, www.vladimirazitkova.cz